+ web tasarım

webimburada

altan rent a car

webimburada hazır tema ve şablon kullanmadan özel web tasarım programları kullanarak php,html 5, bootstrapp 4, css gibi en güncel yazılım ve kodları kullanarak full responsive yani tüm ekran ve mobil cihazlara uyumlu hızlı görsel ve profesyonel tasarımlar hazırlar.

En uygun fiyata, en iyi tasarımı sunma ilkesi ile yola çıkan firmamız %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

Sadece web tasarım yeterlimi? hayır sizin ve ya işletmenizin web sitesini hazırladıktan sonra bir çok kanaldan telefon, e,posta ve destek paneli üzerinden ücretsiz olarak 7/24 destek talebinizi gönderebilirsiniz.

webimburada'nın size ve işyerinize özel olarak tasarladığı sitelerin bir çok özelliği bulunmaktadır.

webimburada sitenizi hazırlarken google ve diğer arama motorlarının sevdiği kod yapısı olan php dilini kullanır sitenizin php dilinde olması malasef google'da ilk sayfadaki arama sonuçlarında sizin sitenizinde olması anlamına gelmez sitenizin google arama sonuçlarında ilk sayfada gösterilebilmesi için bazı çalışmalar yapılması gerekmektedir bunların bazılarını sitenizi hazırlarken bazılarınıda siteniz yayına başladıktan sonra uygularız.

Tam olarak ne yaparız seo terimini hemen hemen herkes duymuştur veya bir yerlerde okumuştur. Seo uzmanlık alanı isteyen arama motorlarının çalışma şeklinin iyi bilinmesi gereken ve uzmanlar tarafından ücretli olarak sunulan bir hizmettir.

webimburada size web tasarım ile birlikte ücretsiz grafik tasarım (logo) ve seo hizmetinide sunmaktadır. seo sizin sitenizde nasıl uygulanır, ne gibi çalışmalar yapılır, ne kadar sürede siteniz ilk sayfada çıkar?

1. Php kod dili kullanırız.

2. Sitenizdeki tüm title meta tagları ve anahtar kelimeleri sayfada geçen kelimelere uyumlu olarak hazırlarız.

3. Sitenizdeki tüm resimlere başlık ve alt başlık ile isimlendiririz google görsel arama için şart.

4. Sitenizdeki tüm görsellere genişlik ve yükseklik değerleri veririz.

5. Sayfalara H etiket kriterlerine uygun başlıklar ekleriz.

6. İç Linkleme kullanırız kendi sitenize veya alt sayfalarınıza verilen linklere iç link denir. Kullanıcıların ve arama motorlarının diğer alt sayfalarınıza rahat bir şekilde ulaşabilmesi için iç linkleme çok önemlidir.

7. Dış linklere no-follow etiketi ekleriz bu sayde sitenizden dışarı giden bağlantılar sitenizin google'da değerlerini olumsuz etkilemez.

8. CSS Sprite ile görselleri tek bir dosyada tutarız.

9. Tarayıcı önbellekleme ve gzip dosya sıkıştırma kullanırız.

10. Sayfa hızını optmize ederek 1 saniyenin altın yüklenmesini sağlarız.

11. Mobil uyumlu ve responsive tasarımlar hazırlarız.

12. SSL yani güvenlik sertifikası ile sitenizi güvenli olarak tutar ve gösteririz.

13. Sitenizi limitsiz hızlı ve özellikli sunuclarda barındırma yaparız.

14. Sitenizde özgün içerikler kullanırız kopyala yapıştır içerkilerden uzak dururuz.

15. Sitemap.xml dosyası ve robots.txt dosyası oluşturup google search console ekleriz.

16. Alexa ve Ahfers skorlarınızı takip ederiz.

17. Sitenizdeki linklerin sonundaki .php .html uzantılarını kaldırarak seo uyumlu linkler oluştururuz.

17 adımda size hangi uygulamarı yaparak sitenizi google ve diğer arama motorlarında ilk sayfada çıkarabileceğimiz hakkında bazı bilgileri sunduk bunlara ek olarak bazı durumlarda backlink çalışması ve sosyal medya yönetimi gibi ek çalışmlar da gerekebilir.

Sonuç olarak 3 gün içerisinde web siteniz bu özelliklerle hazırlanıp yayınlanır ortalama 30 gün içerisinde siteniz belirlediğimiz anahtar kelimelerde google arama sonuçlarında ilk sayfada gösterilir. örnek: nevşehir web tasarım google ilk sayfa birinci sırada webimburada.com sitemizi görebilirsiniz.

webimburada hizmetleri size bir telefon kadar yakın bizi hemen 0384 502 3999 nolu numaramızdan arayabilir ve ya teklif al sayfamızdan teklif talebi gönderebilirsiniz.

sizin ve işletmeniz

için en iyisi webimburada

Hakkımızda

webimburada kapadokya, nevşehir'de
en uygun fiyata, en iyi tasarımı sunma ilkesi ile kapadokya, nevşehir'de
hizmet vermektedir.