+ web yazılım

webimburada

tek tekin otomotiv

webimburada web yazılım hizmeti

web yazılımı nedir?  
web tasarım ile web yazılım arasındaki fark nedir?
web yazılım ile neler yapabiliriz? 

Bir web sunucusunun üzerinde çalışan, bir web sitesinin tüm fonksiyonlarını oluşturan tüm kodlamalara web yazılımı diyoruz.

Web yazılımı kısaca iki başlık altında toplanır.

1. User interface (Kullanıcı arayüzü)
Bu kısımda sitenizi ziyaret eden kullanıcılara sitenizdeki
Resimler,butonlar, formlar, rezervasyonlar,linkler, logo vb. içerikler gösterilir.


2. Yazılım  kodlamaları
Bu kısımda ise kullanıcıların göremediği, arka planda web sitesinin sahibi veya yöneticisi tarafından kullanılan panel yani admin panelini oluşturan kodlar bulunmaktadır.

Her işletmeye veya sektörüne yada isteklerine göre özel olarak hazırlarız.

Örnek bir otel sitesi için admin panelinde odalar, foto galeri,hakkımızda, iletişim sayfalarını düzenlemesine ekleme yapılmasına ya da içerik silmesine sağlayan özelliklerin kodlar ile görsel hale getirilmesidir.

Eğer bir turizm acentası ise bu kez turlar, aktiviteler, foto galeri, hakkımızda, iletişim gibi özelliklerin düzenlene bileceği alanlar ile özel hazırlanır.

Web tasarım ile web yazılımı ayıran tek özellik web yazılım siteler için özel kodlamalar hazırlanarak sitenizi arkaplanda admin paneli ile sitenizi kendinizin yönetebilmesidir.

Web yazılımın bir çok artısı olduğu gibi yanlış kişi ve firmalarla çalıştığınızda bir çok da sorunları bulunmaktadır.  

Bunların bir kaç tanesini sıralarsak;

1. Yüksek fiyatlara hazırlanması

2. Uzun süreler içerisinde hazırlanması

3. Sitenizin çok fazla kod satırı olması veri tabanı ile bilgilerin dışarıdan çağırılması, sitenizin veritabının belirli bir süreden sonra çok fazla büyümesine bağlı çökmeler hatalar, yazı karakter hataları, yüksek yıllık bakım onarım ve güncelleme maliyetleri tarayıcılara ve arama motorlarına uyum sorunları.

4. Tasarımınızı hazırlayan bazı firma ya da kişiler tarafından talep formaları, sözleşmeler gibi ek güncellemelere bakımlara onarımlara yüksek ödeme talepleri gibi büyük sorunlarıda birlikte getirmektedir.

Yukarıda Bahsettiğimiz sorunların hiç birini webimburada.com'dan aldığınız hizmetlerde yaşamazsınız neden mi ? Çünkü webimburada hazır tema,şablon,panel gibi uygulamaları kullanmadan kendi hazırladığı tasarımlar ile uyumlu php kodları üreterek php linux tabanlı hızlı ve güvenli sunucular kullanarak bir çok sorunun daha oluşmadan sonlandırır.

ve son zamanlarda bazı kişi ve firmaların web tasarım,web yazılım admin panelli siteler hazırlıyoruz gibi ifadelerle aslında arkaplanda bootstrap sitesinin verdiği hazır kodlarla header, navbar,menü, slide vs içerikler ve hazır admin panelleri düzenleyip oluşturup size web tasarım, web yazılım hizmeti altında yüksek fiyatlara sunmasına izin vermeyin.

webimburada zaten php kod dilini kullanarak hazırladığı web tasarımlarına talep ettiğiniz takdirde sitenizi yönetebileceğiniz
admin panelinide istediğiniz zaman hazırlayabilmektedir.

webimburada web yazılım ile uygun fiyata hem görsel,hemde hızlı hemde %100 kendi kodlarımızla hiçbir siteden hazır içerik almadan hazırladığımız admin panelle neler yapabilirsiniz. 

1.  Sitenizde ki tüm içerikleri düzenleyebilirsiniz.

2. Galerinize fotoğraf yükleyebilrisiniz.

3. İletişim bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

4. Link bağlantılarını değiştirebilirsiniz.

5. Sosyal medya bağlantılarınızı güncelleyebilirsiniz.

6. Fiyatlarınızı güncelleyebilirsiniz.

7. Yeni Ürün veya içerik sayfaları oluşturabilirsiniz.

webimburada hizmetleri size bir telefon kadar yakın bizi hemen 0384 502 3999 nolu numaramızdan arayabilir ve ya teklif al sayfamızdan teklif talebi gönderebilirsiniz.

sizin ve işletmeniz

için en iyisi webimburada

Hakkımızda

webimburada kapadokya, nevşehir'de
en uygun fiyata, en iyi tasarımı sunma ilkesi ile kapadokya, nevşehir'de
hizmet vermektedir.